Hacıbaba Şirketler Grubu

Hacıbaba Kuruyemiş San. ve Tic. A.Ş., adını taşıdığı Hacıbaba Kuruyemiş markası ile perakende mağazacılığın yanı sıra ana faaliyet alanı olan kuruyemiş ve kurukahveciliği tümüyle temsil eden güçlü bir marka ve köklü bir şirkettir. Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde kuruyemiş ve kahve üzerine 13.000 m² kapalı alana sahip entegre üretim tesisi bulunmaktadır. Yerel / ulusal marketler ve kamu kurumları gibi birçok satış kanalına toptan ve toptan üstü mal ve hizmet sağlamaktadır.

Kuruyemiş Borsası

Kuruyemiş Borsası, grubun 2009 yılında faaliyete soktuğu rekabetçi ve dinamik bir kuruyemiş toptancısıdır. Şehirler arası satış ağı ile bugüne dek başarılı ve güçlü bir tedarik zinciri oluşturmuştur. Satış portföyünde 500’ü aşkın küçük ve orta ölçekli işletme bulunmaktadır. Gimat / Ankara’da toptan satış mağazası bulunan Kuruyemiş Borsası, 2017 yılında sanal mağazacılığa başlamıştır.

Sanal Mağazacılık

Hacıbaba Şirketler Grubu’nun iştiraki olan Festival Fıstıkçılık ve Tarım Ürünleri Gıda Sanayi Tic. Ltd. Şti. üzerinden dijital ortam satışlarını gerçekleştiren https://www.kuruyemisborsasi.com/, aracıların ve masrafların minimize edildiği avantajlı ve güncel bir fiyat politikası izlemektedir. Her zaman güven, süreklilik ve fiyat/kalite performansını ön planda tutan Kuruyemiş Borsası, toptan kuruyemiş alanında Türkiye’nin en iyi sanal mağazasıdır.