Kuruyemiş Borsası - FNB Teknoloji ve Gıda A.Ş Hakkımızda

Biz kimiz?

Tabiatın bizlere sunduğu en cömert hediyelerinden biri olan ve hemen hemen her toplumda kültü-rel derinlikleri bulunan ağaç ve toprak yemişleri; halkımız tarafından da sıklıkla tüketilen önemli bir atıştırmalık ve zengin bir besin kaynağıdır. Yetiştirmesi, toplanması ve işlenmesi bir hayli zor olan kuruyemişlerin 12 ay tazeliğini muhafaza etmek ve son tüketiciye kadar ulaştırabilmek çok yönlü bilgi ve tecrübe ister.

KuruyemisBorsasi.com ‘da kuruyemiş sektöründe 1994 yılından beri faaliyet gösteren köklü bir kuruluş ile e-ticaret ve dijital pazarlama alanlarında 8 yıldır büyük başarılara imza atan uzman ve yenilikçi bir ekibi bir araya getirdik.
Tedarik zincirinin tüm süreçlerini en akılcı şekilde tasarladık. Aracıları ve masrafları azalttığımız bu sistemde, farklı kalite ve çeşitlilikteki ürünlere ve tamamlayıcı ürünlere en uygun fiyatlarla web’den veya mobil’den kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kurutulmuş meyveden şekerlemeye, kahveden çaya kadar birçok ürünü hem ticari EDT (ev dışı tüketici) müşterisine, hem de son (nihai) tüketiciye geniş çeşitlilik ve kolay ulaşılabilirlik olanakla-rı ile sunmaktayız.
Satış sonrası memnuniyetinizi ölçüyor, kuruyemiş deneyiminizi en az sizin kadar önemsiyoruz.


LEZZETE DAİR


25 yılı aşkın süredir lezzet deneyimi ve güvenilir hizmet anlayışının birleştiği yerdeyiz.
Her daim yeni ve taze mahsüller kuruyemisborsasi.com güvencesi altında!

Ürünlerimiz serin ve kuru saklama alanlarında muhafaza edilmektedir. Aynı zamanda FIFO (ilk giren ilk çıkar) stok yönetim prensibi ile hiçbir ham madde veya mamül ürün bekletilmeden ve tazeliği bozulmadan müşterilere ulaştırılmaktadır. Bu sayede mal kabul, depolama, üretim, pa-ketleme ve sevkiyat işlemleri hızlı ve akıcı şekilde işlemektedir.

Ürünlerimiz dalından koparıldığı andan itibaren sevdiklerinizle tüketeceğiniz ana kadar, en taze hali ile ssaklamakta ve sunmaktayız.Kuruyemişin yanı sıra lokum çeşitleri, keyifli anların vazge-çilmezi şekerlemler, hem klasikleşmiş hem de yenilikçi Türk kahvesi çeşitleri, dünya kahveleri, çay ve pastanelik ürünlerimizi güvenli online alışveriş deneyimiyle temin edebilirsiniz.

NEDEN kuruyemisborsasi.com?

Size her zaman ürünün en kalitelisini ve en tazesini ulaştırmak için çalışıyoruz. Satış sonrası memnuniyetinizi de önemsiyoruz. Bunun için;

✔️25 yılı aşkın tecrübe ile çalışıyoruz
✔️Güvenli online alışveriş deneyimi sunuyoruz.
✔️E-ticaret alanında uzman ekip ile çalışıyoruz.
✔️Zamanında teslim ve güvenli teslimat prensipleri ile hizmet veriyoruz.
✔️En uygun fiyat garantisi ve geniş fiyat aralığı sunuyoruz.
✔️Tek platformda birçok farklı markaya yer veriyoruz.
✔️Raf ömrünü uzatmak amaçlı kullanılan kaliteli paketleme sistemi ile taze ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.
✔️İletişim kolaylığı sağlıyoruz.
✔️Hızlı ulaşım ile siparişlerinizi size ulaştırıyoruz.