DOĞA’NIN CÖMERT HEDİYESİ: KURUYEMİŞ

Ağaç ve toprak yemişleri; şüphesiz ki, tabiatın bizlere sunduğu oldukça cömert hediyelerdir... Hemen hemen her toplumda kültürel derinlikleri bulunan kuruyemişler; halkımız tarafından da zevkle tüketilen bir atıştırmalık ve oldukça zengin bir besin kaynağıdır. Yetiştirmesi, toplanması ve işlenmesi bir hayli zor olan kuruyemişlerin 12 ay tazeliğini muhafaza etmek ve tüketiciye ulaştırmak çok yönlü bilgi ve emek ister.Tatmaya fabrikası

BİZ KİMİZ?

KuruyemisBorsasi.com kuruyemiş sektöründe 1989 yılından beri faaliyet gösteren köklü bir kuruluş ile dijital pazarlama alanında 8 yıldır büyük başarılara imza atan uzman bir ekibin ortaya koyduğu yenilikçi bir e-ticaret platformudur.

MÜŞTERİ KİTLEMİZ

Aracıların ve masrafların en aza indirgendiği KuruyemisBorsasi.com hem B2B (ticari) hem B2C (nihai tüketici) müşteriler için uygun ürün varyasyonları, fiyatları ve indirim seçenekleri sunmaktadır.
kuruyemiş çeşitleri

ÜRÜNLERİMİZ

Kuruyemiş, kurutulmuş meyve, şıralı ürünler, lokum, draje, şekerleme, kahve, çay ve pastanelik (imalatlık) ürünleri bulabileceğiniz KuruyemisBorsasi.com size en iyi Web ve Mobil deneyimlerini sunmaktadır.